Вікна
Склопакети
Аксесуари
Системи (бренди)
Постачальники
Рейтинг компаній
Рейтинг сайтів
Ціни за типами вікон
Розрахунок ціни на вікна
Розрахунок міцності вікон
Розрахунок енергоефективності
СТІМЕКС

ТОВ СТІМЕКС

Пакет Бренд +
Виробник
Київ, Васильків
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 501 9501
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 67 501 8180
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 501 9501
 • Дилерський відділ: +380 Показати телефон +380 67 441 0870
 • Дилерський відділ: +380 Показати телефон +380 44 501 9501
 • Виробництво: +380 Показати телефон +380 67 323 4407
 • Виробництво: +380 Показати телефон +380 4571 22032
 • Профіль компанії
 • Товари та послуги
 • Розрахунок вікон
 • Об`єкти
 • Надійність
 • Кредит
 • Контакти
Профіль
KBE
WDS
KÖMMERLING
Фурнітура:
HOPPE
VHS
FAPIM
Скло (заповнення):
Борский стекольный
Обладнання:
Fimtec
GMT GLASS MACHINE
Вікно металлопластиковое KÖMMERLING
Вікно металлопластиковое з двох частин поворотною і поворотно-похилій розміром 1,3x1,4м з двокамерним енергозберігаючим склопакетом з аргоном 40мм,
профілем KÖMMERLING KÖMMERLING 88 plus 6 камер шириною 88мм, фурнітурою SIEGENIA GRUPPE
Опис

ТОВ СТІМЕКС

Вас вітає ТОВ ОПК " Стимекс" г.Киев !.
З 1997 року компанія " Стимекс" є українським виробником ПВХ продукції. Один з основних принципів діяльності - це випуск високоякісної продукції, що відповідає усім європейським вимогам і високий рівень обслуговування клієнтів :
Виробництво металопластиковых вікон - це сучасні автоматизовані лінії з повним замкнутим циклом дозволяють випускати до 250 конструкцій в зміну з конфігурацією будь-якої складності
Компанія " Стимекс" займається виробництвом металопластиковых конструкцій більше 18 років і входить до числа найбільших компаній, працюючих на ринку України.Політика Компанії " Стимекс" чітко орієнтована на досягнення високої якості продукції, що випускається, тому при виборі комплектуючих для виробництва наших виробів ми зупинилися на провідних німецьких виробниках: профілю - "KÖMMERLING", ''KBE'' і фурнітури - " SIEGENIA". Злагоджена робота усіх підрозділів Компанії і замкнутий цикл виробництва дозволяють створити вигідні умови для Вас.
Ваші можливості:Дилерські знижки - це вигідні умови співпраці, можливість заробити гроші.
Широкий асортимент профільних систем і аксесуарів (3 -х, 5-ти, 6-ти камерні системи, підвіконня, відливи, москітні сітки, розсувні системи " Портал", та ін.) - це шанс задовольнити різноманітні запити Ваших клієнтів, заощадивши час і гроші на пошук комплектуючих у різних постачальників.
Виготовлення широкого спектру виробів широкої гами кольорів і геометрії - Ви зможете навіть самих виборчих клієнтів зробити своїми замовниками.
Право використати товарний знак.Відвантаження в найкоротші, строго обумовлені терміни - запорука Вашого спокою і упевненості.
Для Київських дилерів можлива доставка.
Навчання Вашого персоналу - Ви маєте можливість підвищити рівень кваліфікації і професіоналізму Ваших співробітників. Зрештою, це позитивно відіб'ється на прибутку Вашого підприємства.
Якість виготовлення продукції - в Компанії " Стимекс" існує багатоступінчастий контроль якості роботи на кожному етапі проходження замовлення.
Надання методичного посібника з вимірів і монтажу - це допоможе Вашій успішній роботі.
Укладення дилерського договору.Забезпечення рекламною і сувенірною продукцією (буклети, плакати).
Надання безкоштовного програмного забезпечення для розрахунку віконних конструкцій - заощадження часу Ваших співробітників, грамотне і швидке оформлення замовлення.
Наша Мета - це досягнення успіху і лідируючих позицій на ринку будівельних матеріалів, будучи прикладом ведення бізнесу і компанією гідної високої довіри. Виробництво декоративних ПВХ панелей і пластикового плінтуса виконується на високотехнологічному устаткуванні фірми WEBER (Німеччина).Наша компанія пропонує широку колекцію дизайнів панелей з термопереводом, здатну задовольнити найрізноманітніші смаки клієнтів, оформити інтер'єри приміщень в сучасному стилі і надати їм оригінальність і затишок.Вигідна відмінна риса панелей з термопереводом " Стимекс" - це лакове покриття, яке надає малюнкам дивовижний блиск і служить надійним додатковим захистом від механічних дій і використання засобів побутової хімії.
Наша компанія пропонує торговим організаціям, які спеціалізуються на продажах підлогових покриттів, ексклюзивно робити плінтус ПВХ по індивідуальних замовленнях під конкретні підлогові покриття з урахуванням колірної гамми і текстури.

Співробітники нашої компанії - це Команда професіоналів, що прагне до досягнення спільних цілей організації;
Успіх клієнтів - запорука нашого успіху.
Ми є надійним партнером, знаходимо оптимальні рішення, прагнемо задовольнити усі запити клієнта.Ми будуємо відношення на принципах взаємної вигоди, прозорості і повної відповідальності за перейняті на себе зобов'язання.
Ми змагаємося тільки в якості обслуговування і принципах ведення бізнесу!

Стимекс займає міцні позиції на ринку будівельних матеріалів. На сьогодні ми пропонуємо будівельні матеріали, що дозволяють якісно і швидко здійснити практично усі види ремонту і будівництва.

Будівельні матеріали від компании"Стимекс" - ця якість, надійність і довговічність! Усі будівельні матеріали в одному місці, Київ і Україна!

Компанія "Стімекс" - запрошує до співпраці дилерів

Компанія "Стімекс" - запрошує до співпраці дилерів
Компанія має развлетвленной дилерську мережу, яка постійно розширюється.
Ми пропонуємо нашим партнерам гнучку систему дилерських знижок; відвантаження в найкоротші, строго обумовлені терміни; виготовлення широкого спектру виробів широкої гами кольорів і геометрії; програмне забезпечення, рекламну поддержку.Компанія "Стімекс" займається виробництвом металопластикових конструкцій більше 14 років і входить в число найбільших компаній, що працюють на ринку України. Політика Компанії "Стімекс" чітко орієнтована на досягнення високої якості продукції, що випускається, тому при виборі комплектуючих для виробництва наших виробів ми зупинилися на провідних німецьких виробників: профілю - "KÖMMERLING", '' KBE '' і фурнітури - "SIEGENIA". Злагоджена робота всіх підрозділів Компанії та замкнутий цикл виробництва дозволяють створити вигідні умови для Вас.
Ваші можливості:
Дилерські знижки - це вигідні умови співпраці, можливість заробити гроші.
Широкий асортимент профільних систем і аксесуарів (3-х, 5-ти, 6-ти камерні системи, підвіконня, відливи, москітні сітки, розсувні системи «Портал», та ін.) - Це шанс задовольнити різноманітні запити Ваших клієнтів, заощадивши час і гроші на пошук комплектуючих у різних постачальників.
Виготовлення широкого спектру виробів широкої гами кольорів і геометрії - Ви зможете навіть самих виборчих клієнтів зробити своїми замовниками.
Право використовувати товарний знак.
Відвантаження в найкоротші, строго обумовлені терміни - запорука Вашого спокою і впевненості.
Для Київських дилерів можлива доставка.
Навчання Вашого персоналу - Ви маєте можливість підвищити рівень кваліфікації та професіоналізму Ваших співробітників. В кінцевому підсумку, це позитивно позначиться на прибутку Вашого підприємства.
Якість виготовлення продукції - в Компанії "Стімекс" існує багатоступінчастий контроль якості роботи на кожному етапі проходження замовлення.
Надання методичної допомоги по вимірах і монтажу - це допоможе Вашій успішній роботі.
Висновок дилерського договору.
Забезпечення рекламної та сувенірної продукцією (буклети, плакати).
Надання безкоштовного програмного забезпечення для розрахунку віконних конструкцій - економія часу Ваших співробітників, грамотне і швидке оформлення замовлення.
Запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці!
Дилерський відділ Компанії "Стімекс".

Компанія Стімекс - будівельним організаціям, дизайнерським і архітектурним бюро.

Компанія Стімекс - будівельним організаціям, дизайнерським і архітектурним бюро.
Пропонуємо особливі умови будівельним організаціям, дизайнерським і архітектурним бюро. Наявність сучасного автоматизованого обладнання, лінія нестандартних конструкцій, лінія ламінації профілю - все це дозволяє випускати вироби будь-якої складності. Команда профессіоналл, яка в найкоротші терміни зробить підбір, прорахунок, виходячи з вимог замовника забезпечить виконання замовлення в найкоротші терміни і з гарантією високої якості. Компанія "Стімекс" - великий виробник вікон ПВХ пропонує склопакети, гнуття арок, нестандартні конструкції, ламінацію профілю. Якість, доставка, короткі терміни виконання замовлення. Компанія «Стімекс» займається процесом ламінування профілів, яке проводиться на австрійському обладнанні FRIZ декоративними, стійкими до атмосферного впливу плівками німецької фірми Renolit, яка є світовим стандартом якості в області виготовлення декоративних покриттів. Німецька якість і благородність, зручність у використанні та довговічність - причини, через які клієнти Компанії Стімекс вибирають паралельно-розсувні пластикові вікна з відкидним механізмом портал (PORTAL) для скління балконів і лоджій. Широкий вихід на вулицю, велика свобода пересування, світло і свіже повітря, паралельно -раздвіжние з нижнім підвісом двері, що ведуть в сад або на терасу, користуються великим попитом і, завдяки великій площі скління, не тільки дають можливість панорамного огляду, але і вельми підвищують комфортабельність житла і якість життя. При цьому вони прекрасно підходять до сучасної архітектоніці, яка має тенденцію до великих світло - прозорим елементам. Виробництво подібних елементів позначає високі вимоги до використовуємо профілями і фурнітурі. Якщо вага дверних стулок досягає 200 кг, вирішальне значення для зручності, надійності та довготривалості їх використання має вигляд конструкції і якість фурнітури.

Дилерські можливості

Дилерські можливості
Компанія "Стімекс" займається виробництвом металопластикових конструкцій більше 14 років і входить в число найбільших компаній, що працюють на ринку України. Політика Компанії "Стімекс" чітко орієнтована на досягнення високої якості продукції, що випускається, тому при виборі комплектуючих для виробництва наших виробів ми зупинилися на провідних німецьких виробників: профілю - "KÖMMERLING", '' KBE '' і фурнітури - "SIEGENIA". Злагоджена робота всіх підрозділів Компанії та замкнутий цикл виробництва дозволяють створити вигідні умови для Вас.
Ваші можливості:
1.Ділерскіе знижки - це вигідні умови співпраці, можливість заробити гроші.
2.Шірокій асортимент профільних систем і аксесуарів (3-х, 5-ти, 6-ти камерні системи, підвіконня, відливи, москітні сітки, розсувні системи «Портал», та ін.) - Це шанс задовольнити різноманітні запити Ваших клієнтів, заощадивши час і гроші на пошук комплектуючих у різних постачальників.
3.Ізготовленіе широкого спектру виробів широкої гами кольорів і геометрії - Ви зможете навіть самих виборчих клієнтів зробити своїми замовниками.
4.Право використовувати товарний знак.
5.Отгрузка в найкоротші, строго обумовлені терміни - запорука Вашого спокою і впевненості.
6. Для Київських дилерів можлива доставка.
7.Обученіе Вашого персоналу - Ви маєте можливість підвищити рівень кваліфікації та професіоналізму Ваших співробітників. В кінцевому підсумку, це позитивно позначиться на прибутку Вашого підприємства.
8.Качество виготовлення продукції - в Компанії "Стімекс" існує багатоступінчастий контроль якості роботи на кожному етапі проходження замовлення.
9.Предоставленіе методичного посібника по вимірах і монтажу - це допоможе Вашій успішній роботі.
10. Висновок дилерського договору.
11. Забезпечення рекламної та сувенірної продукцією (буклети, плакати).
12. Надання безкоштовного програмного забезпечення для розрахунку віконних конструкцій - економія часу Ваших співробітників, грамотне і швидке оформлення замовлення.

Запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці!

Система Kommerling 88 -Нові критерії для світу ексклюзивних вікон.

Система Kommerling 88 -Нові критерії для світу ексклюзивних вікон.
Система Kommerling 88 - це покоління ексклюзивних профілів для пластикових вікон.
З системою Kommerling 88 можуть бути вирішені найвищі вимоги в усіх питаннях: значно поліпшена теплоізоляція з оптимальними тепловими характеристиками.
Хмарно 6-ти камерна технологія в пластикових профілях забезпечує чудові теплоізоляційні властивості. Більше комфорту завдяки кращим показникам Uf від 1,0 до 0,8 Вт / м2 * К, менше ризику утворення конденсату і більш високі температури поверхні.
Система з відмінною ізоляцією з тепловими та середніми ущільненнями.
Надійність і величезна конструктивна допустиме навантаження.
Ширина склопакета до 42мм можливість використовувати спеціальні скла для звукоізоляції (тришарове засклення)
Зносостійкість і міцність завдяки поліпшеній статиці. Не має потреби в додатковому обслуговуванні завдяки розташуванню фурнітури вікон в захищеному ділянці за тепловим і середнім ущільненням. Хмарно 6-ти камерна технологія в пластикових профілях. Додаткова конструкція 7-й камери шляхом об'єднання сталевої арматури, промисловий зразок якої захищений, забезпечує чудові теплоізоляційні властивості.
Новаторське ущільнення паза стулки забезпечує додаткову теплоізоляцію.
Система з відмінною ізоляцією з тепловими та середніми ущільнювачами. Три рівня герметичності на всіх ділянках (паз стулки і зовнішньої віконної коробки) забезпечують кращий захист від зливи і вітру.
Ніша в зовнішній віконній коробці як зливний кромки для кондесаціонной вологи, обумовленої перепадом температур.
Болшой спектр засклення (22-46 / 52 мм), більш міцні скла, такі як спеціальні скла для звукоізоляції (тришарове засклення) і надійності.
Зносостійкість і міцність завдяки поліпшеній статиці.

Профільна система WDS-505-зроблена з думкою про Вас і для Вашого комфорту на довгі роки.

Профільна система WDS-505-зроблена з думкою про Вас і для Вашого комфорту на довгі роки.
Профільна система WDS 505 розроблена із застосуванням найсучасніших технологій і критерії якості для профільних систем ПВХ з доступних в Європі. Якість даної профільної системи перевищує технічні вимоги, які встановлені сучасними вимогами ДСТУ.
Профільна система WDS 505 відповідає вимоги щодо збереження тепла, зменшення витрат на енергоносії та створення комфортного клімату всередині приміщення.
Характерні особливості WDS 505:
Монтажна глибина 70 мм забезпечує найвищий рівень теплоізоляції і дозволяє споживачу значно економити на опаленні в зимовий період, що особливо важливо для будинків з автономною системою опалення.
Ширина напливу 17 мм підвищує опір до вітрових навантажень і покращує естетичний вигляд вікна.
Сучасний м'який дизайн профілю.
Великі камери для армуючого профілю надають можливість застосування армування з високими статичними показниками.
Оптимальний притвор між рамою і стулкою запобігає проникненню бруду і води.
Технічні характеристики:
Монтажна глибина - 70 мм.
Товщина зовнішньої стінки - 2,7 мм.
Склопакети - 24 і 32, 38 мм.
Ширина напливу - 17 мм.
Опір теплопередачі - 0,84 м2C / Вт

Профільна система KBE 3х-камерна 58мм - практичність перш за все.

Профільна система KBE 3х-камерна 58мм - практичність перш за все.
Для українського клімату вікна з профілю "КБЕ 58 мм" - універсальний і економічний варіант при будівництві нових будівель та реконструкції вже існуючих. Система підходить для житлових приміщень, а також рекомендована для дитячих і медичних установ. Практичність "КБЕ 58 мм" не залишає сумнівів.
Профіль не змінює своїх характеристик на сонці, не жовтіє, не деформується і має приємний блиск і шовковисту поверхню.
Профіль не розбухає від вологи, не розсихається, не вимагає фарбування, легко миється.
Термін служби ПВХ-конструкцій з профілю "КБЕ 58 мм" - понад 40 років. Протягом цього часу вікна зберігають всі свої характеристики!
Технологія, відточена роками
Технологія виготовлення дозволяє здійснювати найтоншу підгонку рам до міліметра. Це додаткова гарантія того, що всі властивості Ваших нових вікон повністю проявлять себе і збережуться надовго. Універсальна система дозволяє виготовляти як вікна, так і двері. Двері з ПВХ-профілю "КБЕ 58 мм" - ідеальний варіант для скління балконного блоку. 3-камерна система
монтажна глибина 58 мм
склопакет до 34 мм
опір теплопередачі 0,64 м2С / Вт
звукоізоляція вікна (бл. 42 дБ зі склопакетом 31 мм)
екологічний склад пластику (рецептура greenline)
оптимальний баланс ціна / якість.

Вікна KBE 5ти-камерні 70мм-функціональність і зручність високоякісного пластику

Вікна KBE 5ти-камерні 70мм-функціональність і зручність високоякісного пластику
Вікна KBE 5ти-камерні 70мм
Поєднують функціональність і зручність першокласного пластику KBE і абсолютну безпеку і екологічність рецептури «greenline».
Вікна KBE 5ти-камерні 70мм - нова віконна 5-ти камерна система шириною 70 мм, що володіє підвищеною тепло- і звукоізоляцією. З одного боку, це досконала геометрія, відповідна найстрогішим німецьким стандартам тепло- і енергозбереження. З іншого боку, першокласний пластик, створений по екологічно чистій рецептурі greenline.
5-камерна система
монтажна глибина 70 мм
склопакет до 42 мм
підвищена теплоізоляція (на 18% вище 3-камерних профільних систем)
морозостійка виконання: можливість використання в холодних кліматичних зонах з температурами до -60 ° С, відмінна стійкість до негативних температур (ударна в'язкість по Шарпі 44,2 кДж / м2, вимога ГОСТ30673-99 - не менше 15 кДж / м2)
підвищена звукоізоляція вікна (бл. 45 дБ зі склопакетом 36 мм)
герметичність контурів ущільнювача перевірялася при температурах до -45 ° С з витримкою віконного блоку у випробувальній камері протягом 7 діб, результат - вищий клас герметичності - клас А
при цьому менший розмір «у світлі» (світліші і ажурні вікна в порівнянні з аналогами)
підвищений захист від злому завдяки осьового розміру паза фурнітури 13 мм
екологічний склад пластику (рецептура greenline)
ширина переплутав, як у KBE 3х-камерна 58мм, - відмінне світлопропускання віконного блоку

Нестандартні конструкції - від компанії "Стімекс"

Нестандартні конструкції - від компанії "Стімекс"
Пропонуємо будь-які форми вікон (арочні, круглі, трикутні та ін.) Гнучка профілю здійснюється c застосуванням оригінальних формотворчих частин. Процес гнучкі здійснюється при розігріві профілю теплим повітрям (аеродинамічний нагрів) без використання гліцерину. Компанія "Стімекс-" пропонує свої послуги в:
1) виготовленні нестандартних конструкцій з профілю ПВХ
(Арки, трикутники, трапеції, багатокутники і т. Д.)
2) виготовленні склопакетів з флоат-скла провідних світових виробників (тонованого, що відображає, енергозберігаючого, армованого, візерункового, з триплексом)
3) ламінуванні профілю ПВХ за сучасною технологією на обладнанні фірми FRIZ при використанні високоякісного клею-розплаву KLEIBERIT і декоративних плівок RENOLIT
4) згинанні аркових конструкцій з ПВХ профілю сухим способом на установці аеродинамічного нагріву
Будемо раді співпраці!

Розсувні пластикові вікна

Розсувні пластикові вікна
Німецька якість і благородність, зручність у використанні та довговічність - причини, через які клієнти Компанії Стімекс вибирають паралельно-розсувні пластикові вікна з відкидним механізмом портал (PORTAL) для скління балконів і лоджій. Широкий вихід на вулицю, велика свобода пересування, світло і свіже повітря, паралельно -раздвіжние з нижнім підвісом двері, що ведуть в сад або на терасу, користуються великим попитом і, завдяки великій площі скління, не тільки дають можливість панорамного огляду, але і вельми підвищують комфортабельність житла і якість життя. При цьому вони прекрасно підходять до сучасної архітектоніці, яка має тенденцію до великих світло - прозорим елементам. Виробництво подібних елементів позначає високі вимоги до використовуємо профілями і фурнітурі. Якщо вага дверних стулок досягає 200 кг, вирішальне значення для зручності, надійності та довготривалості їх використання має вигляд конструкції і якість фурнітури.

Засклення балконів або лоджій пластиковими конструкціями Kommerling, КВЕ - від компанії "Стімекс"

Засклення балконів або лоджій пластиковими конструкціями Kommerling, КВЕ - від компанії "Стімекс"
Грамотно виконані роботи зі скління балкона або лоджії дозволять користуватися їй і взимку, і влітку - на лоджії завжди буде комфортно.
Засклення балконів або лоджій пластиковими конструкціями Kommerling, КВЕ дає Вам наступні переваги:
можливість розширення площі Вашої квартири;
додаткову тепло- і звукоізоляцію.
використання балкона круглий рік;
чистоту і елегантний вигляд балкона (атмосферні опади і сміття з верхніх поверхів більше не потраплятимуть на Ваш балкон);
захист квартири від злому (можливість установки блокуючих замків та інших пристроїв проти злому);
Даний вид скління має на увазі використання склопакетів однокамерного (2 скла) або двокамерного (3 скла), відкривання стулок поворотне, відкидне, поворотно-відкидне або розсувні вікна, кілька варіантів щілинного провітрювання.
Рами з ПВХ дозволяють виконувати скління балконів і лоджії будь-якої складності. Для пластикових вікон можливе виконання "під дерево" з однієї або з обох сторін.
В рамках і стулках ПВХ-систем, що застосовуються при склінні лоджій, по всьому периметру йдуть повітряні камери, а повітря, як відомо, кращий теплоізолятор. Серед достоїнств скління ПВХ-системами потрібно відзначити найкращі тепло- і звукоізоляційні властивості і повну герметичність, а температура повітря в холодну пору року Вашому балконі стане на 5 - 10 градусів вище, ніж на вулиці.
Виконуючи засклення балконів, застосовують так само розсувні стулки, основні переваги яких полягають в тому, що вони:
не займають додаткової площі;
залишають вільним підвіконня;
не заважають жалюзі і штор;
вони зручні, довговічні і сучасні.
Але одного скління балкона або лоджії ПВХ-системою недостатньо. Виконуючи скління балкона, необхідно ще провести додаткові будівельні роботи по теплоізоляції огорожі, стелі, підлоги і бічних стін.
Ви можете використовувати наші можливості і упорядкувати засклену площу за допомогою наших фахівців, надати естетичного вигляду нового помешкання.
Нашими фахівцями використовуються надійні оздоблювальні матеріали, а процес обробки складається з наступних етапів:
укладання підлоги
Виравніванівается рівень підлоги, далі проводиться утеплення, а потім лягає спеціальний настил. Для обрамлення застосовується пластиковий плінтус VOX з використанням кутових з'єднувачів в будь-яких колірних рішеннях.
обшивка стелі
Перед обшивкою стелі проводиться його утеплення і установка напрямних з дерев'яних рейок для вирівнюючи обшивають поверхні. При необхідності прокладається електрокабель, після чого здійснюється обшивка ПВХ панелями або
панелями МДФ
обшивка стін
обшивка стін починається з їх утеплення і установки, що вирівнюють напрямних з дерев'яних рейок для стінових панелей. Проводка електричного кабелю застосовується при необхідності, а обшивка стіновими панелями проводиться рухаючись по периметру.
чистове покриття
Закінчивши обшивку стін, виробляємо настил ламінату і встановлюємо плінтус з використанням угло

Виробникам металопластикових конструкцій

Виробникам металопластикових конструкцій
Компанія "Стімекс" виробник вікон ПВХ пропонує гнуття арок, нестандартні конструкції, ламінацію профілю. Якість, доставка, короткі терміни виконання замовлення.

Віконна фурнітура Siegenia -вікна на довгі роки.

Віконна фурнітура Siegenia -вікна на довгі роки.
Компанія Стімекс використовує німецькі профільні системи Kommerling і KBE, віконну фурнітуру Siegenia. Фурнітура Siegenia- для всіх типів профілів характеризується дуже високою внутрішньою взаємозамінністю всіх системних елементів і модульним принципом конструкції. Компактність і витончений дизайн, благородна поверхня зробили систему ідеальною фурнітурою для високоякісних і оптично бездоганних рішень.
Всі додаткові елементи фурнітури Siegenia увійшли в комплектацію, яка названа <Розумне вікно>

Установка вікон компанією Стімекс - очікування клієнта завжди збігаються з нашими можливостями.

Установка вікон компанією Стімекс - очікування клієнта завжди збігаються з нашими можливостями.
Установка вікон, вироблена з дотриманням всіх технологічних вимог, - це запорука довговічності та надійності служби вікон. Якісна і грамотна установка вікон дозволяє уникнути майже 80-90% випадків виникнення неполадок і проблем з вікнами.
Для забезпечення надійного і довготривалого функціонування вікна, установка вікон компанією Стімекс проводиться у відповідності з усіма вимогами якості, із залученням кваліфікованих фахівців і використанням якісних матеріалів. Купивши вікна з установкою Ви отримуєте гарантію не тільки на самі вікна, а й на їх установку, що позбавить Вас в подальшому розбиратися в тому, хто відповідає за дефект, якщо він виникне.
Установка вікон включає в себе наступні роботи:
завмер вікон;
підготовчі роботи;
безпосередньо установка вікон;
герметизація стиків між вікнами і стіною;
заключні роботи (регулювання, обробка);
здача-приймання робіт.
Установка вікон компанією Стімекс здійснюється тільки кваліфікованими фахівцями, що пройшли навчання та професійну підготовку, із застосуванням якісних матеріалів.
Якісна і грамотна установка вікон - запорука їх довговічною і надійною служби.

Відливи і козирки до металопластикових вікон від компанії "Стімекс"

Відливи і козирки до металопластикових вікон від компанії "Стімекс"
Невід'ємною частиною практично кожного металопластикового вікна є відливи і козирки - вони необхідні для захисту від проникнення вологи, а також впливу навколишнього середовища і встановлюються зовні віконних конструкцій. Компанія "Стімекс" надає послуги з установки відливів і козирків для пластикових вікон. Наша компанія комплектує свої замовлення відливами і козирками з оцинкованого листа, а також з листа, покритого кольоровим полімерним покриттям (білі, коричневі, сині і т. Д.). Додаткову інформацію можна отримати в менеджера компанії Стімекс, зателефонувавши по телефону.

Компанія "Стімекс" пропонує німецькі ручки HOPPE Secustik

Компанія "Стімекс" пропонує німецькі ручки HOPPE Secustik
Переваги ручки HOPPE Secustik:
механізм HOPPE Secustik продуманий таким чином, що в момент будь-яких зовнішніх впливів на вікно, спрацьовує внутрішній елемент між ручкою і штифтом і відбувається надійне блокування вікна зсередини;
звуковий сигнал ручки HOPPE Secustik проінформує вас про те, що вікно закрите, і ви можете відчувати себе в безпеці.
Міцність і екологічність ручок HOPPE Secustik надає спеціальний сплав алюмінію і латуні, з якого вона виготовлена.
Зручність у зверненні ручки HOPPE Secustik гарантують спеціально передбачені під пальцеві виїмки.

Протимоскітні сітки від компанії "Стімекс"

Протимоскітні сітки від компанії "Стімекс"
Москітні сітки незамінні в теплу пору року. Основна функція москітних сіток - захист від комах при провітрюванні приміщення. Крім цього, вони є своєрідним фільтром повітря, створюючи бар'єр для проникнення пилу і пуху в житлове або робоче приміщення з вулиці.
Москітні сітки встановлюються на металопластикові вікна. Їх можна знімати і вставляти за бажанням. При установці не порушується конструкція вікна. Компанія "Стімекс" при виготовленні сіток використовує екструдований алюмінієвий профіль, який пройшов спеціальну термообробку. Профіль володіє високим опором на кручення і вигин. У той же час сітки дуже легкі. Це важливо, тому що їх доводиться періодично вставляти і прибирати.
Ніздрюватий пластиковий наповнювач, тобто безпосередньо сама сітка, виготовляється таким способом, щоб отвори були досить дрібними і не пропускали комах. Завдяки продуманій конструкції такі сітки практично непомітні з боку вулиці, не псують зовнішній вигляд будівлі. А догляд за сіткою гранично простий - досить протирати її вологою ганчірочкою.
Додаткову інформацію про москітних сітках можна отримати у менеджера компанії Стімекс, зателефонувавши по телефону.

Акрилові підвіконня Danke від компанії "Стімекс".

Акрилові підвіконня Danke від компанії "Стімекс".
Компанія "Стімекс" понад 9 років працює з акриловими підвіконнями Danke.
Ідеально гладка глянсова поверхня дозволяє максимально спростити догляд за підвіконням і не вимагає використання чистячих засобів як звичайний підвіконня, з шорсткою поверхні якого з кожним роком все складніше відчистити забруднення, а його зовнішній вигляд при цьому залишає бажати кращого. Підвіконня DANKE не має таких проблем і десятиліттями, як і Ваше нове вікно, зберігає свою презентабельність.
Висока стійкість до зносу і подряпин поверхні легко дозволяє переміщати по підвіконню DANKE квіткові горщики та інші предмети інтер'єру без збитку для його глянсової поверхні.
Висока термостійкість дозволяє підвіконню ДАНКЕ витримувати гарячі предмети, в тому числі і тліючу сигарету, хоча в цьому випадку все-таки краще використовувати призначену для сигарет попільничку.
Висока вологостійкість і паростойкость забезпечують довгострокове безпроблемне використання підвіконня DANKE без загрози розшарування і набухання від вологості або вогкості, як це, на жаль, відбувається наприклад, з підвіконнями з ДСП або неякісно обробленого дерева.
Стійкість до ультрафіолету зберігає первинний вигляд підвіконня ДАНКЕ десятиліттями. Тепличний ефект сонячних променів через віконне скло жодним чином не змінить ні колір, ні малюнок підвіконня DANKE.
Ексклюзивна конструкція підвіконня DANKE забезпечує необхідну для підвіконня міцність при експлуатації і дозволяє ставати на нього, наприклад, при митті вікон, не боячись, що підвіконня буде пошкоджений.
Ексклюзивний декор, чудово відтворюють натуральні мармур і дерево в глянці, задовольнять не тільки естетичні вимоги споживачів. Відомо, що натуральні матеріали крім високої і недоступною більшості споживачів вартості дуже вибагливі і вимогливі у догляді. Так, мармур, наприклад, дуже боїться кольорових напоїв, таких як кава або вино. Плями від них залишаються практично назавжди. Підвіконня DANKE позбавлений цих недоліків і може широко застосовуватися як елемент дизайну інтер'єру.
Новини компанії
Учасник виставок
Оновлення: 10.05.2018
Зареєстровано: 16.04.2007
Ідентифікатор: 1053
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
stimeks.okna.ua/ua
QR-код сторінки компанії СТІМЕКС
Посилання для мобільних пристроїв
СТІМЕКС на мапі
Центральний офіс
Київ, Смілянська, 10А Київ 03151
Метро Шулявська
Режим роботи:
Відділ продажів Вікон ПВХ
Пн — Пт 09:00‒18:00
менеджери: 1 персона
17 підписувачів
Еколюкс
Еколюкс
Андрей
Андрей
Светлана
Светлана
Natalja
Natalja
Константиненко Александр
Константиненко Александр
Владимир
Владимир
Александр
Александр
Александр
Александр
Стімекс профіль
Стімекс профіль
Популярність компанії
10 позиція в рейтингу сторінок
182 позиція в рейтингу сайтів
Всього переглядів: 28 523
Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2019 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua